Adidas Türkiye
Bu kategorideki diğer firmalar Bu kişinin diğer ilanlari Mesaj Gonder (uyelik gerektirir) E-maile Gönder Yazdır

« Önceki Firma

Sonraki »

.

Adidas Türkiye

Açıklama:

Adidas türkiye fabrikası. Adidas Türkiye. Adidas Bayileri, adidas ürünleri, adidas müziği adidas modelleri

Detaylar:

İlan Sahibi: Firmalar
E-Mail: Mesaj Gonder (uyelik gerektirir)

Firma Detayları

Web Sayfası (başında http:// olmalı) adidas türkiye
Adres: adidas türkiye
Firma No: 1207
Bakılma Sayısı:32749
Bitiş Tarihi: 2012.03.19 (Kalan Gün: -1259 gün)
Firma Kayıt Tarihi: 2009.06.23
Şuan ki Puan (Toplam 8 Kişi Oy Vermiş) Oy ver :

BU FIRMAYA MESAJ GONDER

.
#874 Ekleyen zeynep eroglu
   2012.04.07
ben denizli yalı spordan bir adidas ayakkabı almistim ayakkabıyı sadece 15 gun kullandım ayakkabının derisinde kabarma oldu bende garantiye verdim garantiden red cevabı geldi eski bır calısan bana bu konuda yardımcı oldu ve size yazmam grektigini soyledi ben bu konuda haklı oldugumu dusunuyorum ve tuketici haklarına basvuru yaptım bunun sonucunda ne gibi bir cevap gelir ???
#81 Ekleyen FEVZİ DURMUŞ
   2011.01.14
Sn. Yetkili , ADİDAS TÜRKİYE . 08.09.2010 tarihinde 10 yaşımda olan oğluma İzmir ' de bir spor mağazasından bir spor ayakkabısı aldım .Spor ayakkabısını satın alırken deri olmasına dikkat ettim. Spor ayakkabısının ucunda bulunan deri pul pul döküldü ve sağ ve sol tarafındaki dikişler söküldü. Aldığım mağazaya götürdüm ve Adidas'a incelenmek üzere gönderileceği ve bilgi verileceği iletildi . Yaklaşık bir ay sonra bilgi almak üzere tel.açtığımda "başvurunuz kabul edilmedi ve ürününüz iade edildi" bilgisi iletildi . İlginçtir , ayakkabıyı içine koyduğum farklı bir poşet ve ayakkabının içine koymuş olduğum bir yazının bulunduğu kapalı zarfın açılmadan aynı şekilde tarafıma ulaştığını gördüm. Bu konu ile ilgili olarak yetkilileri görevlerini yapmadığı için kınıyorum . Bu arada Aralık ayında bu ayakkabı dışında 2 adet daha Adidas ayakkabı satın almıştım . Her yıl en azından 5 - 6 ürün aldığım Adidas marka satın alıp almamayı bundan sonra değerlendireceğim . Not : Bu arada oğlumun bir Basketbol kulübünde spor yaptığını ve pek futbola meraklı olmadığını da belirtmek isterim . İlgili yetkililerin ilgisizliğine dikkat çekmek istedim. Saygılarımla ,

Bu firmaya mesaj gondermek istiyormusunuz? Yorum yapabilmeniz için Giriş yapmanız gerekmekte..
Firma Ara
   
Sitede Toplam 8655 Üye, 8437 Firma ilanı bulunmaktadır. Aktif ilanlara 10566908 kez bakıldı. Silinen, süresi dolan veya durdurulan ilanlar bu sayıya dahil değildir.